your location front page ludo gold

Sport For Tv v1.0 APK for Android download

apk ludo

Sport For TVNový druh aplikácie, ktorá prepája televízneho diváka so športovcom. Televízny divák pozoruje naživo kondičn

Sport For TV
Nový druh aplikácie, ktorá prepája televízneho diváka so športovcom. Televízny divák pozoruje naživo kondičný stav a multimediálny prenos športovcov.
Živá interakcia.
Systém je navrhnutý, aby ťa ostatný mohli pozorovať v reálnom čase a sledovať tvoj výkon rôznymi prepočtami súvisiacimi s tvojim vekom, hmotnosťou, pohlavým a srdečným pulzom.
Videozáznam a fyzický stav.
Okrem súčastných aplikácií, ktoré ti zaznamenávajú polohu, rýchlosť a čas za ktorý si prešiel trasu, my ti ponúkame aj zaznamenávanie videa z trasy a monitorovanie tvojho športového výkonu za pomoci špeciálného opasku.
Rôzne športové aktivity
Nastav si oblasť ktorej sa venuješ. Každá športová aktivita predstavuje iný spôsob záťaže. Ak si cyklista, bežec, horolezec, alebo robíš crossfit, u každého vplíva športový výkon rozdielne na jeho kondičný stav, intenzitu a jeho dĺžku.
Webové rozhranie.
Po registrácii budeš mať dostupné aj webové rozhranie, v ktorom si môžeš prezerať tvoje zaznamenané trasy.
Mobilná aplikácia.
Ponúkame ti mobilnú aplikáciu, v ktorej si môžeš zaznamenávať tvoje prejdené trasy. Súčasťou záznamu trasy je:
1. multimediálny záznam z kamery telefónu, alebo externej OTG kamery
2. záznam o polohe GPS, rýchlosti a prejdenej vzdialenosti
3. záznam o srdečnom pulze získaného z externého ANT opasku

Download APK(3.9MB)

This article comes from the Internet and does not representludo supremePosition, please indicate the source for reprinting:https://www.zimorodek.com/4403/sport-for-tv-v1-0-apk-for-android-download/

ludo ninja