Nawigacja Plus – mapy, nawigacja GPS, kontrole APK Download – for Polkomtel Sp. z o.o.

apk ludo

Nawigacja Plus – mapy, nawigacja GPS, kontrole APK is a free app listed in Travel & Local Apps. It is very easy to insta

Nawigacja Plus to nawigacja GPS, z którą ominiesz korki i dowiesz się o fotoradarach i kontrolach drogowych na Twojej trasie. Dzięki aktualizowanym na bieżąco mapom aplikacja uwzględnia nowe inwestycje drogowe i wytycza trasy omijające remonty. Możesz być pewien, że z Nawigacją Plus nic Cię nie zaskoczy na drodze.

Pobierz aplikację już dziś i testuj Nawigację Plus przez 30 dni za darmo, by przekonać się ile czasu, stresu i pieniędzy możesz zaoszczędzić!

Dlaczego warto skorzystać z Nawigacji Plus? Choćby dlatego, że:
·Pozwala ominąć korki – niezastąpiona do miasta, jak i na dłuższe trasy.
·Posiada funkcję CB i ostrzega o sytuacji na drodze – wypadkach, niebezpiecznych miejscach, fotoradarach i kontrolach drogowych.
·Działając w trybie online, korzysta z najświeższych, codziennie aktualizowanych map, które uwzględniają najnowsze odcinki dróg, remonty i zmiany organizacji ruchu.
·Wśród głosów lektorskich znajdziesz samego Wiedźmina Geralta.
·Dysponuje ekranem HUD wyświetlającym informacje nawigacyjne na przedniej szybie auta po zmroku.
·Wyposażona w alternatywne trasy LIVE, dzięki którym aplikacja w trakcie nawigowania prezentuje informacje dotyczące tego, z jakim zyskiem bądź stratą będzie wiązało się wykonanie konkretnego manewru.
·Przypomina o obowiązujących ograniczeniach prędkości.
·Umożliwia nagranie własnej wersji komunikatu „Zwolnij” i jego odtwarzanie przy przekroczeniu ograniczenia prędkości o ustawiony limit.
·Pozwala na udostępnianie swojej lokalizacji wybranej osobie.
·Używanie Nawigacji Plus nie pomniejszy Twojego pakietu internetowego. Transfer danych w nawigacji w Polsce jest zawsze za darmo.

Szkoda czasu na stanie w korku

Nawigacja Plus dzięki zaawansowanym algorytmom wie jak omijać korki. Anonimowe informacje o prędkościach z jakimi poruszają się auta na poszczególnych odcinkach napływają od samych użytkowników Nawigacji Plus, nawigacji NaviExpert, aplikacji antyradarowej Rysiek, a także profesjonalnego monitoringu floty, dzięki czemu aplikacja na bieżąco wytycza trasy omijające najbardziej zakorkowane odcinki.

Bezpieczne podróże bez mandatów

Nawigacja Plus z wyprzedzeniem ostrzega o tym, co dzieje się na drodze. System wyświetla informacje o fotoradarach, kontrolach drogowych, niebezpiecznych miejscach czy wypadkach.

Aktualizowane na bieżąco mapy

Aplikacja działając w trybie online, korzysta z najaktualniejszych map, które zawierają najnowsze odcinki dróg, remonty i zmiany organizacji ruchu. Nawigacja Plus to także wygodny i szybki dostęp do aktualnej bazy miejsc użyteczności publicznej (POI).

Miejsce parkingowe w zasięgu ręki

Aplikacja wyświetla propozycje parkingów w najbliższej okolicy celu podróży. Jeszcze przed wyruszeniem w trasę nawigacja samochodowa poinformuje o odległości do najbliższego parkingu, kosztach postoju oraz typie miejsca parkingowego.

NOWOŚĆ

·Głos bliskiej osoby w nawigacji

Nagraj własną wersję komunikatu „Zwolnij”, który będzie się odtwarzać w nawigacji przy przekroczeniu ograniczenia prędkości o ustawiony limit.
Funkcja przyda się zwłaszcza tym, którzy są fanami zbyt szybkiej jazdy lub bliska im osoba ma w zwyczaju przekraczanie dozwolonej prędkości. A tymczasem, być może wystarczy powiedzieć „Kocham Cię. Zwolnij” i wyposażyć ją w nawigację z już nagranym komunikatem, zachęcającym do bezpiecznej jazdy 🙂

·Udostępnianie lokalizacji na żywo

Koniec z telefonami z pytaniem „gdzie jesteś?” w trakcie jazdy. Nowa funkcja pozwoli obserwować bliskim Twoją aktualną lokalizację na mapie.
Osoba, która otrzyma link za pośrednictwem SMS-a, e-maila, czy aplikacji takich jak Messenger lub WhatsApp, będzie mogła śledzić na mapie w czasie rzeczywistym Twoją pozycję, prędkość z jaką się poruszasz oraz odległość, jaka Was dzieli.

CENNIK

Testuj 30 dni za 0 zł!
Subskrypcja miesięczna na Polskę (30 dni za darmo) – 12,30 zł (z VAT)
Subskrypcja miesięczna na Polskę i Europę (14 dni za darmo) – 17 zł (z VAT)

Szczegóły:
https://www.plus.pl/nawigacja
*Usługa dedykowana dla klientów sieci Plus

Download APK(v12.4.0 (m))

This article comes from the Internet and does not representludo supremePosition, please indicate the source for reprinting:https://www.zimorodek.com/13520/nawigacja-plus-mapy-nawigacja-gps-kontrole-apk-download-for-polkomtel-sp-z-o-o/

ludo ninja