your location front page ludo ninja

TRT Bil Bakalım

apk ludo

Description of Trt Bil Bakalm Apk Bilginin en eğlenceli hali.Hayatın her alanına dair eğlence dolu ve ö

Description of Trt Bil Bakalm Apk

Bilginin en eğlenceli hali.

Hayatın her alanına dair eğlence dolu ve öğretici içerikler seninle!

Genel kültür yarışını ailenle, arkadaşlarınla yapabileceğin gibi yabancı rakiplerle veya istersen tek başına da yapabilirsin.

Göreceğin binlerce farklı soru ile yeni ilgi alanları kazanabilir, duymadığın birçok kelime öğrenebilir ve genel kültürünü geliştirebilirsin.

Her gün eklenen alt kategorilerin yanında sekiz ana kategori olmak üzere spordan sanata, edebiyattan tarihe kadar binlerce soru seni bekliyor.

Unvanlardan en güçlü olanlarını kap! Kim, hangi alanda ne kadar bilgili, ne kadar kültürlü unvanlarla belli oluyor. Usta, şampiyon, araştırmacı, aydın, entelektüel, haritacı, tarihçi, okur, sanatçı gibi onlarca unvandan en havalı olanını kap. Yapman gereken tek şey; sorulara doğru cevap vermek!

Sıralamada ismini duyur! Bu bir bilgi, zeka ve genel kültür yarışması! Fakat elbette rekabet ve sıralama var! Rakiplerini geride bırak sıralamada en yukarılara ismini yazdır.

Karakterini seç ve özelleştir! Hangi konulara ilgin varsa o alanlarda kazandığın yeni eşyalarla karakterini güçlendir ve özel yap.

Daha çok bil, en güzel çerçeveyi kap! Rakiplerine güzel çerçeveler ile hava at; altın, gümüş ve bronz çerçevelerimizi kap, ne kadar çok bildiğini herkese göster, eğlenceni rekabet hissi ile katla.

Reklamsız ve ücretsiz bu yarışmada on kişiye kadar arkadaşlarınla rekabet edebilir veya hiç tanımadığın rakipler ile kalabalık odalarda mücadele edebilirsin.

Jokerler, günlük ödüller, can ve altınlar ile bir bilgi ve genel kültür yarışmasının olabilecek en eğlenceli halini sunuyoruz. Bolca altın biriktir, jokerleri al; zorlandığın yerde kullan!

Zamana karşı mücadele et! Bu yarışmada sadece rakiplerinle değil, zamanla da rekabet halindesin. En yüksek hızda soruları cevaplamalısın.

Her gün artan soru havuzu! Hiç duymadığın konularda yeni şeyler öğren, kelime hazneni zenginleştir!

İlginç kelimeler, bilmediğin tarihi kişilikler, haberinin olmadığı sanat dalları, keşfedilmeyi bekleyen, kıyıda köşede kalmış coğrafi bilgiler, spora ve spor tarihine dair hiç duymadığın gerçekler, zeka dolu matematik soruları… Ve daha sayamadığımız birçok alan, keşfetmen için seni bekliyor…

Çengel bulmacaların, kalabalık şekilde oynanan zeka oyunlarının, kelime bilmecelerinin, keyfini yeniden yaşayabilmeniz için özel odayı kullanabilir ve ailecek eğlenebilirsiniz. Üstelik her yerde, her ortamda!

Birbirinden eğlenceli içerikler paylaştığımız sosyal medya sayfalarımızı incelemeyi unutmayın, hepinizi bekliyoruz!

Facebook: https://www.facebook.com/trtbilbakalim

Instagram: https://www.instagram.com/trtbilbakalim

Twitter: https://twitter.com/trtbilbakalim

Download APK(58MB)

This article comes from the Internet and does not representludo supremePosition, please indicate the source for reprinting:https://www.zimorodek.com/11719/trt-bil-bakalim/

ludo ninja